Menu Browser (7.x-1.0-beta4) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: disabled
hu: tiltott

en: None
hu: Nincs

en: Menu
hu: Menü

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
hu: Érvénytelen kiválasztást talált a rendszer. Javasolt a webhely gazdájával felvenni a kapcsolatot.
