Menu Browser (7.x-1.0-beta4) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: disabled
ar: معطَّل

en: None
ar: لا شيء

en: Menu
ar: القائمة

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ar: تم التعرف على اختيار غير مسموح به. من فضلك اتصل بإداري الموقع.
