Menu Browser (7.x-1.0-beta4) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: None
el: Κανένα

en: Menu
el: Μενού

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
el: Μια μη έγκυρη επιλογή εντοπίστηκε. Απευθυνθείτε στο διαχειριστή του ιστοτόπου.
