Menu Browser (7.x-1.0-beta4) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: disabled
et: keelatud

en: None
et: Puudub

en: Menu
et: Menüü

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
et: Tuvastati lubamatu valik. Võta ühendust lehe administraatoriga.
