Menu Browser (7.x-1.0-beta4) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: User interface
fa: رابط کاربری

en: disabled
fa: غیرفعال

en: None
fa: هیچ

en: Menu
fa: منو

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
fa: یک انتخاب غیر مجاز شناسایی شده است. لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.
