Menu Browser (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: disabled
ro: dezactivat

en: None
ro: Nimic

en: Menu
ro: Meniu

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
ro: Am detectat o opţiune nepermisă. Vă rugăm să contactaţi administratorul sitului.
