Menu Browser (7.x-1.0-beta4) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: None
sv: Ingen

en: Menu
sv: Meny

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sv: Ett ogiltig val upptäcktes. Var vänlig kontakta webbplatsens administratör.
