Menu Browser (7.x-1.0-beta2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: disabled
te: అచేతనం

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Menu
te: మెనూ

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
te: ఉచిత విరుద్ధమైన ఎంపికను గమనించాం. సైటు నిర్వాహకుణ్ణి సంప్రదించండి.
