Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Chile
bo: ཆི་ལི།

en: Argentina
bo: ཨར་ཀེན་ཐིན།

en: Colombia
bo: ཁོ་ལོམ་པི་ཡ།

en: Mexico
bo: མེག་སི་ཁོ

en: Venezuela
bo: ཝེ་ནེ་ཙུའེ་ལ།
