Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Country
de: Land

en: Brazil
de: Brasilien

en: Argentina
de: Argentinien

en: Colombia
de: Kolumbien

en: Mexico
de: Mexiko

en: Order @order_number at @store
de: Bestellung @order_number bei @store

en: Informative message
de: Informative Nachricht
