Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Country
el: Χώρα

en: Brazil
el: Βραζιλία

en: Chile
el: Χιλή

en: Argentina
el: Αργεντινή

en: Colombia
el: Κολομβία

en: Mexico
el: Μεξικό

en: Venezuela
el: Βενεζουέλα
