Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Brazil
fi: Brasilia

en: Argentina
fi: Argentiina

en: Colombia
fi: Kolumbia

en: Mexico
fi: Meksiko
