Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Country
he: מדינה

en: Brazil
he: ברזיל

en: Chile
he: צ'ילה

en: Argentina
he: ארגנטינה

en: Colombia
he: קולומביה

en: Mexico
he: מקסיקו

en: Venezuela
he: ונצואלה
