Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Country
hu: Ország

en: Brazil
hu: Brazília

en: Argentina
hu: Argentína

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Commerce (contrib)
hu: Commerce (kiegészítő modul)

en: Informative message
hu: Informatív üzenet
