Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Country
id: Negara

en: Brazil
id: Brasil

en: Chile
id: Chili

en: Colombia
id: Kolombia

en: Mexico
id: Meksiko
