Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Country
it: Paese

en: Brazil
it: Brasile

en: Chile
it: Cile

en: Mexico
it: Messico

en: Order @order_number at @store
it: Ordine @order_number su @store
