Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Country
kn: ಕಂಟ್ರಿ

en: Brazil
kn: ಬ್ರಝಿಲ್

en: Chile
kn: ಚಿಲಿ

en: Argentina
kn: ಅರ್ಜಂಟೀನಾ

en: Colombia
kn: ಕೊಲೊಂಬೋ

en: Mexico
kn: ಮೆಕ್ಸಿಕೊ

en: Venezuela
kn: ವೆನಿಝುವಲಾ
