Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Brazil
ku: برازیل

en: Chile
ku: چیلی

en: Argentina
ku: ئەرجەنتین

en: Colombia
ku: کۆلومبیا

en: Mexico
ku: مەکسیک

en: Venezuela
ku: ڤێنزوێیلا
