Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Country
lv: Valsts

en: Brazil
lv: Brazīlija

en: Chile
lv: Čīle

en: Argentina
lv: Argentīna

en: Colombia
lv: Kolumbija

en: Mexico
lv: Meksika

en: Venezuela
lv: Venecuēla
