Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Country
oc: País

en: Brazil
oc: Brasil

en: Colombia
oc: Colómbia

en: Mexico
oc: Mexic

en: Venezuela
oc: Veneçuèla
