Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Country
ru: Страна

en: Brazil
ru: Бразилия

en: Chile
ru: Чили

en: Argentina
ru: Аргентина

en: Colombia
ru: Колумбия

en: Mexico
ru: Мексика

en: Venezuela
ru: Венесуэла

en: Commerce (contrib)
ru: Торговля (contrib)
