Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Country
az: Ölkə

en: Brazil
az: Braziliya

en: Chile
az: Çili

en: Colombia
az: Kolumbiya

en: Mexico
az: Meksika

en: Venezuela
az: Venesuela
