Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Country
eu: Herria

en: Brazil
eu: Brasil

en: Chile
eu: Txile

en: Colombia
eu: Kolonbia

en: Mexico
eu: Mexiko
