Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Country
is: Land

en: Brazil
is: Brasilía

en: Chile
is: Chíle

en: Argentina
is: Argentína

en: Colombia
is: Kólumbía

en: Mexico
is: Mexíkó

en: Venezuela
is: Venesúela

en: Commerce (contrib)
is: Commerce (framlag)
