Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Country
nl: Land

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Chile
nl: Chili

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Order @order_number at @store
nl: Bestelling @order_number bij @store

en: Commerce (contrib)
nl: Commerce (bijgedragen)
