Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Brazil
pl: Brazylia

en: Argentina
pl: Argentyna

en: Colombia
pl: Kolumbia

en: Mexico
pl: Meksyk

en: Venezuela
pl: Wenezuela
