Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Country
ta: நாடு

en: Brazil
ta: பிரேசில்

en: Chile
ta: சிலி

en: Argentina
ta: அர்ஜண்டினா

en: Colombia
ta: கொலம்பியா

en: Mexico
ta: மெக்சிகோ

en: Venezuela
ta: வெனிசுலா
