Mercado Pago Payment (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Country
te: దేశం

en: Brazil
te: బ్రెజిల్

en: Chile
te: చిలీ

en: Argentina
te: అర్జెంటీనా

en: Colombia
te: కొలంబియా

en: Mexico
te: మెక్సికో

en: Venezuela
te: వెనిజులా
