MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta1) - en to ca translation catalogue (30 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: edit
ca: edita

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Active
ca: Actiu

en: Inactive
ca: Inactiu

en: Replacement patterns
ca: Patrons de reemplaçament

en: Date API
ca: API de dates

en: Permissions
ca: Permisos

en: Availability
ca: Disponibilitat

en: Denied
ca: Denegat

en: Permission
ca: Permís

en: Save content type
ca: Desa el tipus de contingut

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Available
ca: Disponible

en: Cancelled
ca: S'ha cancel·lat

en: Undated
ca: Sense data

en: User autocomplete
ca: Autocomplert per usuari

en: Resource
ca: Recurs
