MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana
