MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta1) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Taxonomy
mk: Таксономија

en: edit
mk: промени

en: Active
mk: Активно

en: User autocomplete
mk: Автом. довршување корисници
