MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta1) - en to mn translation catalogue (16 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Taxonomy
mn: Хэллэг

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: edit
mn: засварлах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Unknown
mn: Үл мэдэгдэх

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Save content type
mn: Агуулгын төрлийг хадгалах
