MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Item
my: အချက်အလက်

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Unavailable
my: မရရှိနိုင်ပါ
