MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta1) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Save content type
or: ତଥ୍ଯ ପ୍ରକାର ସଂରକ୍ଷଣ

en: User autocomplete
or: ଚାଳକ ସ୍ୱୟଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ
