MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Taxonomy
os: Таксономи

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Date
os: Датæ
