MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta1) - en to ps translation catalogue (15 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Views
ps: ليدنې

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Active
ps: فعال

en: Permissions
ps: اجازې

en: Permission
ps: اجازه
