MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta1) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Item
ug: تۈرلەر

en: Type
ug: تىپى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش
