MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta1) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: delete
ur: حذف کریں

en: Status
ur: حالت

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Item
ur: شے

en: Type
ur: قِسم

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: edit
ur: ترمیم
