MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta2) - en to bs translation catalogue (15 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: content
bs: sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: edit
bs: izmijeni

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Content type
bs: Tip sadržaja

en: Active
bs: Aktivan

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Permission
bs: Dozvole

en: Save content type
bs: Sačuvaj tip sadržaja
