MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Status
eo: Stato

en: Operations
eo: Operacioj

en: content
eo: enhavo

en: Type
eo: Tipo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Date
eo: Dato

en: edit
eo: redakti

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Active
eo: Aktiva

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Permission
eo: Permeso

en: Save content type
eo: Konservu enhavspecon

en: User autocomplete
eo: Aŭtomata plenigo de uzanto
