MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Status
gl: Estado

en: Operations
gl: Operacións

en: Item
gl: Elemento

en: content
gl: contido

en: Type
gl: Tipo

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: edit
gl: editar

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Active
gl: Activo

en: Inactive
gl: Inactivo

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Permissions
gl: Permisos

en: Permission
gl: Permiso

en: Save content type
gl: Gardar o tipo de contido

en: Unavailable
gl: Non dispoñíbel

en: Available
gl: Dispoñible

en: Undated
gl: Sen data

en: User autocomplete
gl: Autocompletado de usuario

en: Content type name
gl: Nome do tipo de contido

en: Content type description
gl: Descrición do tipo de contido
