MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-beta2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Item
ro: Produs

en: content
ro: conţinut

en: Type
ro: Tip

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: edit
ro: modifică

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Unknown
ro: Necunoscut

en: Content type
ro: Tip conținut

en: Active
ro: Activ

en: Inactive
ro: inactiv

en: Replacement patterns
ro: Modele de înlocuire

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Permission
ro: Permisiune

en: Save content type
ro: Salvează tipul de conţinut

en: Available
ro: Disponibil

en: User autocomplete
ro: Completare automată nume cont

en: Resource
ro: Resursă

en: Content type name
ro: Numele tipului de conţinut

en: %title must be a number.
ro: %title trebuie să fie un număr.
