MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-rc1) - en to kk translation catalogue (15 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: content
kk: контент

en: Type
kk: Тип

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: edit
kk: түзету

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Active
kk: Белсенді

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық

en: Save content type
kk: Контент түрін сақтау

en: User autocomplete
kk: Қолданушыны өздігінен толтыру
