MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-rc1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: delete
se: sihko

en: Type
se: Šládja

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: edit
se: rievdda

en: Content type
se: Šládja
