MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-rc1) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Operations
sr: Операције

en: Item
sr: Производ

en: Type
sr: Tип

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: edit
sr: измени

en: Total
sr: Укупно
