MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0-rc1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Item
th: รายการ

en: content
th: เนื้อหา

en: Type
th: ประเภท

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: edit
th: แก้ไข

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Total
th: ทั้งหมด

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Content type
th: ชนิดของเนื้อหา

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Save content type
th: บันทึกชนิดเนื้อหา

en: Available
th: อนุญาตให้สอบเมื่อ
