MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0) - en to ast translation catalogue (14 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: content
ast: conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Edit
ast: Editar

en: Date
ast: Data

en: edit
ast: editar

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Unknown
ast: Desconocíu

en: Content type
ast: Triba de conteníu

en: Active
ast: Activu

en: Permissions
ast: Permisos
