MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0) - en to fi translation catalogue (36 entries)

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Item
fi: Nimike

en: content
fi: sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Date
fi: Päivämäärä

en: edit
fi: muokkaa

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Total
fi: Yhteensä

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Content type
fi: Sisältötyyppi

en: Active
fi: Voimassa

en: Inactive
fi: Ei aktiivinen

en: Replacement patterns
fi: Korvauskuviot

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Denied
fi: Hylätty

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: Save content type
fi: Tallenna sisältötyyppi

en: Unavailable
fi: Ei saatavilla

en: Available
fi: Saatavilla

en: Cancelled
fi: Peruutettu

en: Reservation
fi: Varaus

en: Undated
fi: Päivämäärätön

en: User autocomplete
fi: Käyttäjän automaattinen täydennys

en: Resource
fi: Resurssi

en: Save Permissions
fi: Tallenna oikeudet

en: Content type name
fi: Sisältötyypin nimi

en: Content type description
fi: Sisältötyypin kuvaus

en: Add more items
fi: Lisää kohteita

en: <Select>
fi: < Valitse >

en: %title must be a number.
fi: %title on oltava numero.

en: Currently reserved items
fi: Varatut kohteet

en: The content type of the node.
fi: Solmun sisältötyyppi.
