MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: delete
mr: मिटवा

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Operations
mr: कृती

en: content
mr: मजकूर

en: Type
mr: प्रकार

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Edit
mr: संपादन

en: Date
mr: दिनांक

en: edit
mr: संपादन

en: Total
mr: एकूण

en: Active
mr: सक्रिय
