MERCI (Manage Equipment Reservations, Checkout and Inventory) (7.x-2.0) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Active
pa: ਚਾਲੂ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Save content type
pa: ਸਮੱਗਰੀ ਟਾਈਪ ਸੰਭਾਲੋ
